Muži Ženy | |
---|---|
ID FireSport: | 30295 |
Okres: | Svitavy |
Kraj: | Pardubický |
Souřadnice: | 49°49*41*N,16°15*26*E |
PSČ: | 569 61 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hartmanice | SY | 17,50 | 17,83 | 17,83 | 2023/07/02 | A |
2. | Sádek | SY | 18,14 | 18,24 | 18,24 | 2023/07/08 | A |
3. | Oldřiš | SY | 18,42 | 18,21 | 18,42 | 2023/08/12 | A |
4. | Desná | SY | 18,44 | 17,47 | 18,44 | 2023/08/19 | A |
5. | Sychotín | BK | 18,60 | 18,03 | 18,60 | 2019/08/25 | |
6. | Pamětice | BK | 19,12 | 19,22 | 19,22 | 2023/07/23 | |
7. | Nedvězí | SY | 19,23 | 18,52 | 19,23 | 2023/07/15 | B |
8. | Lubná | SY | 18,22 | 19,26 | 19,26 | 2023/06/18 | A |
9. | Sudice | BK | 19,12 | 19,46 | 19,46 | 2019/09/07 | |
10. | Nedvězí | SY | 19,59 | 18,99 | 19,59 | 2023/07/15 | A |
11. | Oldřiš | SY | 18,70 | 19,74 | 19,74 | 2019/08/03 | |
12. | Kamenec u Poličky | SY | 19,93 | 18,09 | 19,93 | 2023/08/06 | A |
13. | Hartmanice | SY | 29,99 | 20,51 | 29,99 | 2023/07/02 | B |
14. | Lubná | SY | NP | NP | NP | 2023/06/18 | B |
15. | Kamenec u Poličky | SY | NP | NP | NP | 2019/08/11 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/10/28 | Areál Flídr group - Široký Důl | - | 16,36 | 76 | 0 | ||
2023/07/23 | Pamětice | VCBL | 19,22 | 8 | 8 | ||
A | 2023/07/02 | Hartmanice | OLSY | 17,83 | 12 | 9 | |
A | 2023/07/08 | Sádek | OLSY | 18,24 | 16 | 5 | |
A | 2023/08/12 | Oldřiš | OLSY | 18,42 | 18 | 3 | |
A | 2023/08/19 | Desná | OLSY | 18,44 | 9 | 12 | |
A | 2023/06/18 | Lubná | OLSY | 19,26 | 17 | 4 | |
A | 2023/07/15 | Nedvězí | OLSY | 19,59 | 19 | 2 | |
A | 2023/08/06 | Kamenec u Poličky | OLSY | 19,93 | 21 | 0 | |
B | 2023/07/15 | Nedvězí | OLSY | 19,23 | 15 | 6 | |
B | 2023/07/02 | Hartmanice | OLSY | 29,99 | 30 | 0 | |
B | 2023/06/18 | Lubná | OLSY | NP | 29 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
17. místo OLSY 20199. místo OLSY 202117. místo OLSY 2023
Fire Sport
Tým: Dolní Újezd , nejlepěí čas: 16,36 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Velká cena Blanenska v PÚ
Tým: Dolní Újezd , nejlepěí čas: 19,22 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 8 počet výsledků: 1x
Okresní liga Svitavska
Tým: Dolní Újezd A, nejlepěí čas: 17,83 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 35 počet výsledků: 7x
Okresní liga Svitavska
Tým: Dolní Újezd B, nejlepěí čas: 19,23 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 6 počet výsledků: 3x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2023
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2023/07/23 | Pamětice, O pohár SDH Pamětice | 22 | |
2023/10/28 | Areál Flídr group - Široký Důl, Memorial Široký Důl - Flídr Cup 2023 | 7 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře